• pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic3
  • pic3
  • pic3
  • pic3
  • pic3

Інформація:
     myface
Привіт, Гість.
Коротенько про мене:

ПІБ: Одаховський Володимир Юрійович
Місто:Золотоноша Черкаська обл.
Мобільний номер:+38093 14 515 14
Подзвонити по скайпу
Зворотній зв'язок
Улюблений день тижня

Всего голосов: 16

Вам сподобався наш сайт? Установіть нашу кнопку! А також ви маєте можливість
наш сайт!


Нащі друзі


Видавництво «Шкільний світ» «Усе для школи»
Радио онлайн
Випадковий анекдот
Корисні поради

Майже 90 відсотків видів тварин і рослин до цих пір не розкриті

23.05.2019     Автор: ГістьН
а планеті Земля існує близько 8,7 мільйонів видів рослин і тварин, більша частина з яких науці ще не відома, стверджують експерти.

Вчені прийшли до такої цифри після того, як застосували новий більш точний підхід для оцінки кількості видів. Раніше вважалося, що всього існує від 3 до 100 мільйонів видів, що живуть на Землі.

У дослідженні стверджується, що на Землі проживає близько 6,5 мільйонів видів, а 2.2 мільйона, тобто майже чверть всіх видів знаходитися в океані.

Однак, 86 відсотків усіх наземних видів і 91 відсоток всіх морських видів ще не розкриті, не описані і не зареєстровані.

"Питання про те, скільки видів існує на Землі, цікавило учених протягом багатьох століть”, – заявляє автор дослідження Д-р. Саміло Мора (Dr Camilo Mora) з Гавайського Університету та Університету Дальхаузі в Галіфаксі в Канаді. Відповідь на це питання, в поєднанні з іншими дослідженнями про розподіл і чисельність зараз особливо важливе, так як активність і вплив людини прискорює темпи вимирання.

Багато видів зникнуть ще до того, як людина дізнається про їх існування, про їх унікальну нішу і функції в екосистемі та їх потенційний внесок у поліпшення людського благополуччя.

Експерти Перепису населення Океану, великого проекту про життя в океані, розробили новий спосіб оцінки числа видів. Система, яка до цих пір використовується для назви та опису видів була створена в 1758 році шведським вченим Карлом Лінней. З тих пір був описано та впорядковано близько 1,2 мільйонів видів (близько 1 мільйона на землі і 250 тис. в океані).

взято з cikave.org.ua

Просмотров: 314   | Комментарии: (0)
Всего комментариев: 0

Оставить комментарий


Проверочный код:
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кількість переглядів: счетчик посещений

Loading...